Tule tööle

Asu ise Forus Takso rooli

Erinevad Forus Takso sõidukid juhtidega

Tule taksojuhiks

Ootame Forus Takso meeskonda sõbralikke, hea suhtlemisoskusega ja abivalmis taksojuhte. Kasuks tuleb võõrkeelte oskus, eelnev kogemus taksojuhina ja hea linna tundmine. Vajalik on loomulikult juhilubade olemasolu ja sõidukogemus vähemalt kaks aastat.

Kui usud, et sulle võiks taksojuhi amet sobida, siis täida kontaktivorm ja võtame sinuga ühendust.

Mida sulle pakume?

Juhi oma aega

Forus Takso juhina saad teha tööd endale sobival ajal ja kohas. Oled ise oma aja peremees ning sinu teenistus sõltub sinu enda panusest.

Piisavalt sõite

Tagame sulle hea kliendibaasi ning õiguse peatude parimates peatustes üle linna

Uued autod

Meie sõidukid on uued või uueväärsed ning pakuvad mugavat ja turvalist sõidukogemust nii juhile kui reisijatele.

Puudub vahendustasu kassalt

Me ei rakenda enda taksojuhtidele klassikalist komisjonitasu kassalt. St sõitudelt, mis on tehtud tellimiskeskuse numbri või äpi vahenduseta, me eraldi tasu ei võta.

Partnerpakkumised

Forus Takso juhina saad kasutada erinevaid soodustusi meie partneritelt. Nendest olulisemad on soodustused kütusele ja autopesule.

Osalus rahvusvahelises ettevõttes

Forus Takso juhina kogud igalt Forus Taxi platvormi vahendusel tehtud sõidult US Tokeneid, mille saad 2027. aastal lunastada Forus Taxi osaluse vastu. Mida rohkem sõidad, seda suurem on sinu osalus.

Juhiistmelt omanikuks​

Forus Takso juhina saab sinust Forus Taxi platvormi kaasomanik, kellel on otsekanal rääkimaks kaasa teenuse arendamises ja parendamises. Tule ja tööta enda heaks läbi platvormi, mille heaks panustades saad osa ka selle eduloost. Iga 100 € eest, mida sa läbi platvormi teenid, teenid 1 US Tokeni. Selle väärtus kasvab iga päev, koos platvormi kasvuga.

Juhiistmelt omanikuks

Hea teada

Forus Takso juhina oled ettevõtja ja pead selleks registreerima end FIEna või asutama ettevõtte (näiteks osaühingu).

Rendiautode valikus on Toyota Camry ja RAV4. Kui rendid autot üksinda on renditasu 810 eurot (alates 01.08.2023 870 eurot) (30 päeva).  Väiksema koormuse korral võib autot ja seega ka renditasu teise juhiga jagada. Enda autoga on võimalik tulla, kui see vastab Forus Takso nõutetele. Auto peab olema suurem keskklassi auto, soovituslikult valget värvi ja tehniliselt heas korras.

Pakume võimalust soetada endale taksotöö tegemiseks uue Toyota Camry või RAV4.

Forus Takso juhina peab kaubamärgi kasutamise eest maksma frantsiisitasu 360 eurot kuus, mis sisaldab õigust peatuda parimates taksopeatustes linnas. Lennujaama teenindamine on lisatasu eest. Tellimistasu telefoninumbri 1200 vahendusel on 1€ ja Tulika1200 äpi vahendusel 0,50€ senti tellimuselt. Frantsiisilepingu saab vajadusel peatada kuni 30 päevaks igas kalendriaastas. Selle aja eest ei ole vaja tasuda frantsiisitasu ega autorenti.

Teenid vastavalt oma panusele ning oskusele valida õige töötamise aeg ja koht. Meie sõidualustustasu on 3.85 EUR, kilomeetri hind päeval 99 senti ja keskmine taksosõit ca 7 kilomeetrit. Taksoarvele lisandub ka ajatariifi tasu.