Taksod

Sobivad autod igaks sõiduks

Comfort taksod

Meie autoparki kuulub ligi 250 suurt keskklassi sõidukit, mis on ruumikad ja turvalised. Autod on maksimaalselt 5 aastat vanad. Kõik autod on valget värvi ning levinumateks automarkideks on Toyota Camry ja uuena keskkonnasõbralik hübriid linnamaastur Toyota RAV4. Kõik juhid on litsentseeritud ja kogemustega taksojuhid, kes pakuvad alati parimat teenindust.

Premium taksod

Forus Takso autode valikust leiad ka premium klassi mustad E-klassi Mercedes-Benzid. Premium klassi takso on hea valik, kui soovid ülimat sõidumugavust ja personaalset teenindust, mida pakuvad kogenud taksojuhid luksusliku ja mugava autoga.

XL taksod ehk taksobussid

XL taksod on ruumikad taksobussid, mis on mõeldud eelkõige suuremale seltskonnale. Autod mahutavad mugavalt 5-7 reisijat ja kaasas oleva pagasi. Comfort klassi XL taksodena on meie pargis valget värvi Toyota Proace väikebussid ning Premium klassi XL taksodena mustad Mercedes-Benz V-klassi väikebussid. Taksobuss on hea valik ka siis, kui soovid üksi või kaksi sõites enda käsutusse rohkelt ruumi.

Ratastoolisõbralikud invataksod

Ratastoolisõbralik takso on kaldteega ja madalamaks lastud põhjaga invatranspordiks kohandatud väikebuss, kus reisija saab sõidukisse siseneda tagumisest uksest mööda kaldteed ning istuda sõidu ajal enda ratastoolis. Nii ratastool kui sõitja on terve sõidu vältel autos turvaliselt kinnitatud.

Kõik juhid on läbinud põhjaliku koolituse – esmaabi-, turvanõuete täitmise ning puuetega inimeste transpordi eripärasid käsitleva koolituse.

Oleme ratastoolitaksodega partneriks Tallinna linnale pakkudes sotsiaaltransporditeenust.

Loe ratastoolisõbraliku invatakso kohta lähemalt.

Takso kellaajaline tellimine​

Kõiki Forus Takso taksosid on võimalik ette tellida endale sobivaks kellaajaks.
Nii saad olla kindel, et sõit saab õigel ajal mugavalt tehtud.