Transfeer ja esindusauto juhiga

Kindel ja esinduslik transport igaks sündmuseks

Soovid mugavalt korraldada külaliste transporti või vajad juhiga esindusautot oluliseks sündmuseks?

Lahenduseks on transfeer meie autojuhiga esindusautode või väikebussidega.

Foruse valikust leiad sobiva teenuse ja sõiduki koos juhiga igaks vajaduseks. Esinduslikust pulmaautost mugava väikebussi ja lennujaama transfeerini.

Plaanid pulmi ja soovid rentida esindusliku auto koos juhiga? Loe lähemalt. 

Transfeer

Transfeer on transpordivõimalus, mida kasutatakse tavaliselt lennujaamast, raudteejaamast või sadamast oma sihtkohta sõitmiseks ja vastupidi. Erinevalt taksoteenustest või ühistranspordist tuleb transfeeriteenus broneerida ette, mis muudab selle mugavaks viisiks jõuda punktist A punkti B, sest oma reisi sihtkohta jõudes ei ole vaja transpordi korraldamise pärast enam muretseda. Valides Foruse transfeeri, saad ise valida, millise sõidukiga soovid, et sind sõidutatakse – meie valikus on olemas nii soliidsed musta värvi Mercedes-Benz esindusautod kui väikebussid.

Esmaklassiline mugavus

Transfeerteenus on suurepärane viis saada muretult lennujaamast oma sihtpunkti ilma, et peaks pärast pikka lendu hakkama otsima taksojuhti või sobivaid ühistranspordivõimalusi. Lennujaamas võtame Su alati vastu tellija nimelise sildiga, mis tähendab, et pole vaja muretseda õige auto üles leidmise pärast. 

Forus on üks kahest ainukesest teenusepakkujast Eestis, kes saavad transfeerteenuse puhul parkida taksoalasse ehk võimalikult lähedale Tallinna lennujaama peauksele. Seega meiega saad kuiva jalaga nii autosse kui autost lennujaama! Sama põhimõte kehtib ka sadama terminalides.

Sinu jaoks olemas igal ajal

Oluline eelis meie transfeerteenuse puhul on see, et meie juhid on saadaval ka öösel, kui ühistransport enam reisijaid ei sõiduta. See on eriti mugav lahendus siis, kui saabud Tallinnasse kesköise lennuga ja Sul on vaja jõuda Tartusse, Pärnusse või mõnda muusse Eesti paika. Nii ei pea Sa jääma ööseks Tallinnasse, et oodata järgmise päeva bussi või rongi. 

Sama kehtib varajaste lendude puhul – kui Sul on vaja jõuda Tallinna lennujaama varahommikul, oleme valmis Sind öösel vastavalt vajadusele ära viima.

Lennujaama transfeeri broneerimise meelespea

Peamised punktid, mida meeles pidada, kui broneerid transfeeri lennujaama või lennujaamast:

* Lennuinfo: esita broneerimisel alati täpne lennunumber, kuna see võimaldab meil jälgida lennu hilinemise või saabumisaja muutuseid;

* Vastuvõtu koht: lennujaamas on vastuvõtu kohaks on alati saabuvate lendude värav, kus juht ootab klienti nimelise sildiga. V.a. kui tegemist on VIP kliendiga, kes saabub VIP alasse;

* Sõiduki suurus: vali sõiduk, mis mahutab mugavalt Sinu seltskonna ja pagasi;

* Kontaktandmed: veendu, et saadad meile korrektsed andmed ja kindlasti telefoninumbri;

* Eelbroneerimine: broneeri transfeer aegsasti ette, eriti reisimise tipphooaegadel, et olla kindel teenuse kättesaadavuses.

Kuigi Tallinn on enamiku transfeerteenuste keskuseks Eestis, saab koos professionaalse juhiga transfeeriteenust kasutada vajaduse korral mujal Eestis.

Üleriigiline saadavus Foruse koos juhiga teenusele ei paku ainult mugavust broneerida transfeeri reisi mitmeks etapiks, vaid säilitab ühtse teenindustaseme ja mugavuse kogu ärireisi vältel. 

Mitmekülgne transfeeriteenus annab võimaluse planeerida Sinu marsruuti ilma logistilise peavaluta. Meiega saad Eestit avastada südamerahuga, sest Sinu transpordi eest on hästi hoolitsetud.

Eksklusiivsem viis liikumiseks

Etteteatamisel on autos Sinu jaoks olemas WiFi-ühendus, telefoni laadimise võimalus ja pudelivesi. Soovime, et saaksid sõidu aega maksimaalselt ära kasutada, näiteks lugedes e-maile või lihtsalt puhates enne oma järgmist peatust.

Teenuse paindlikkus ja professionaalsus

Transfeerteenuse kasutamise peamisi eeliseid on paindlikkus. Olenemata sellest, kas vajad sõitu Lennart Meri Tallinna lennujaamast vanalinna või hotellist Tallinna kesklinna ärikohtumisele, meie transfeer viib Su mugavalt ja õigeaegselt kohale. Foruse transfeerteenust osutavad professionaalsed, koolitatud autojuhid, kes tagavad sõidu turvalisuse ja mugavuse.

Fikseeritud tariifid

Meie transfeerteenuse puhul kehtivad fikseeritud tariifid, mis tähendab, et sõidu maksumusega saad juba ette arvestada.

Foruse transfeerteenus Tallinnas pakub valikut ülimast mugavusest, luksusest ja personaalsest lähenemisest, mida taksodest või ühistranspordist tavaliselt ei leia. 

Meie kodulehel täida ära päringuvormi, kuhu tuleb sisestada oma ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, kontakttelefon, soovitud auto suurus ning soovi korral saad juurde märkida Sinu jaoks olulise lisainfo.

Lisaks on võimalus transfeer broneerida E-R 9.00-16.00 numbril +372 655 5555 või e-maili teel transfer@forustakso.ee

Esindusauto juhiga

Meie autojuhiga esindusautod on musta värvi E-klassi Mercedes-Benzid, mis mahutavad kuni 4 reisijat. Uudisena on nüüd valikus üks 100% elektriline luksuslimusiin Mercedes-Benz EQS. Foruse esindusautod on diskreetsed ning ilma taksotunnusteta – puuduvad logod, plafoon ja taksomeeter. Esindusauto renti pakume alati koos professionaalse ja koolitatud juhiga.

Transfeer esindusautodega on hea valik, kui reisijaid on maksimaalselt neli ja eelistad sõiduautot.

Ärikohtumisele elegantse disainiga E-klassi Mercedes-Benz esindusautoga

Ärikohtumised on üks levinumaid põhjuseid esindusauto kasutamiseks, et jätta endast äripartneritele professionaalne mulje. 

Meeldejäävalt olulisele südmusele saabumiseks 

Pulmad, galad ja muud olulised üritused on samuti ideaalsed olukorrad, et valida esindusauto rent juhiga. Saabu sihtkohta stiilselt ja mugavalt! 

Maksimaalne mugavus minimaalse vaevaga

Juhiga auto rent on suurepärane valik saabudes pikalt lennult ja soovides muretult oma sihtpunkti jõuda. Nii ei pea Sa tegelema sobiva transpordi otsimisega lennujaamas ega iseseisvalt võõras linnas liiklema ning saad näiteks valmistuda ette oluliseks kohtumiseks või lihtsalt puhata.

Nagu nimigi ütleb, on juhiga esindusauto valimise üheks peamiseks põhjuseks on selle esinduslikkus. Need autod on loodud silma paistma ja muljet avaldama ning pakkuma esmaklassilist sõidukogemust, pole vahet, kas lähed ärikohtumisele, pulma või muule erilisele sündmusele.

Vaata videot, miks ja millal just valida meie esindusauto teenust  

Väikebussid juhiga

Suuremate gruppide transportimiseks pakume transfeeri mugavate ja esinduslike Mercedes-Benz V-klassi ja Sprinter väikebussidega, mille roolis on pikaaegse kogemusega koolitatud juhid, kes tagavad reisijate parima teeninduse. Samas on väikebuss hea valik väiksemale seltskonnale, kui on oluline, et sõitjatel oleks mugavalt vaba ruumi.

Juhiga auto või väikebussi rentimine annab võimaluse muuta oma reisikogemus veelgi sujuvamaks ja meeldivamaks, sest:

* Ka suuremad reisirühmad saavad sõita koos ühes sõidukis, tänu millele kogu rühm saab sõidu ajal ühiselt aega veeta;

* Professionaalne juht hoolitseb sõiduteekonna planeerimise, parkimise ja kõikide muude sõiduga seotud aspektide eest, mis tähendab, et saad keskenduda sellele, mis on Sulle oluline;

* Meie Mercedes-Benz esindusautodes ja väikebussides on mugavad istmed ja piisavalt ruumi igale reisijale;

* Saad ise valida oma reisi peatuspunktid, kellaajad ja sõiduki tüübi;

Kui olukord nõuab formaalsemat ja esinduslikumat transporti, siis meie Mercedes-Benz esindusauto rent koos juhiga võib olla just see, mida vajad.